STRATEGIA POZYCJONOWANIA

                              Pozycjonowanie stron


Jak pozycjonować strony, aby znaleźć się na pierwszym, drugim lub trzecim miejscu?


                       Wbrew pozorom może to uczynić nawet początkująca osoba. 

                   Jak znalezc  odpowiednia dla nas fraze?

  Wpisujemy ciągi dwóch, trzech czy czterech słów – najczęściej w formie mianownika,  przykład: „mycie okien opole”, „sprzedaz mebli wroclaw”.  Rezygnujemy z polskich znaków z tak zwanymi ogonkami. Piszemy zatem: „pozycjonowani stron czestochowa”, „hotel relaks kedzierzyn”.   Google samo podpowiada nam po wpisaniu w okienko wyszukiwania, jakie frazy związane z wpisanymi  wyrazami, są popularne. To jest klucz do właściwego przygotowania frazy.

 Frazy, na które zamierzasz pozycjonować stronę, muszą trafnie ją opisywać. . Ważne jest też, aby słowa te znalazły się w tak zwanej niszy.
Przeszukując sieć pod kątem zapytania: jak pozycjonować strony, znajdziesz szereg wskazówek na temat optymalizacji . Wiele osób pomija optymalizację, co prowadzi do gorszego, albo zerowego efektu pozycjonowania. Optymalizacja nie jest czymś skomplikowanym i dotyczy przede wszystkim konstruowania treści i stosowania odpowiednich znaczników w tekście.

 Ostatnia czynność,  to zdobycie jak największej ilości odnośników prowadzących dowitryny. Jest to niezmiernie ważny zabieg, ponieważ wyszukiwarki  uważają za wartościowe te strony, do których prowadzi największa liczba linków z innych stron.
Na pewno nie raz spotkałeś się z katalogami stron, które umożliwiają dodanie linku i opisu strony – to jeden z najszybszych sposobów na pozyskanie linków. Podobnie ma się rzecz z katalogami presell pages – czyli popularnymi preclami. One pozwalają na umieszczenie linków w treści, które są o wiele bardziej wartościowe. Nie dodawaj w ciemno wszędzie, gdzie tylko się da. Są katalogi, które po miesiącu przestaną istnieć, a twoja praca nie pójdzie na marne.Używaj sprawdzonych list katalogów i zdecyduj się raczej na te płatne. Wówczas będziesz miał pewność, że wpis nie zniknie za miesiąc. .Oczywiście wiele osób nie dodaje swoich stron do katalogów wyłącznie ręcznie, gdyż w internecie znajdziemy mnóstwo dodawarek stron, które pozwalają nam zdobywać linki ręcznie, półautomatycznie i automatycznie.
Pozycjonowanie za darmo jest więc możliwe.Zacznij od podstaw krok po kroku i nie spiesz się.                                   Strategia pozycjonowania

                                

   Jak linkować nową stronę? Linkowanie - to zbiór działań, które pozwalają zdobywać linki prowadzące do witryny,  zazwyczaj tej pozycjonowanej.
 Pozycjonowanie  opiera się na linkowaniu. Czym więcej odnośników do strony pozycjonowanej – tym większa szansa na trafienie do TOP 10 lub nawet TOP 3. Jednak nie każdy odnośnik jest poprawny. Nie każdy gwarantuje pierwszą pozycję. Niepoprawne linkowanie może przyczynić się do wyindeksowania z wyszukiwarki. Oznacza to, że po wpisaniu w oknie wyszukiwania hasła :www.stronawww.com – nie otrzymamy żadnych wyników. Będzie oznaczać to, że strona jest zablokowana. Czemu? Najprawdopodobniej za nienaturalne likowanie bez umiaru. Nawet  doświadczony pozycjoner potrafi otrzymać filtr na linkowana stronę.


 Algorytm  wyszukiwania zmienia się, a wraz z nim wymuszana jest zmiana sposobu linkowania. Dawniej masowe ilości linków na jedną frazę i stronę nikogo nie dziwiły. Dziś takie działanie uznawane jest za nielogiczne i szkodzące stronie.  Na przykładzie algorytmu Google i ostatnich aktualizacji ( Panda i Pingwin ), które ukierunkowały działania w stronę naturalnego pozycjonowania. Strony linkowane z jednego skryptu, z tego samego tekstu powielanego na kilku lub nawet kilkuset stronach na pewno otrzymają filtr. Kiedy? Nie ma dokładnych ram czasowych.

             Strategia pozycjonowania czyli gdzie i jak dodawac linki

    Jest kilka zrodel linkow takich jak :   katalogi, precle, fora, social media, komentarze, blogi.        Pozycjonowanie zaczynamy zawsze od katalogowania. Jest to najłatwiejszy sposób na zdobycie pierwszych linków. Linki z katalogów już nie posiadają tak dużej mocy jak przed laty, lecz pomimo zmieniających się trendów katalogowanie było i będzie podstawową techniką pozycjonowania.
  TUTAJ LISTA 300    katalogow aktualizowana dziennie.